طراحی لوگو

نیاز اولیه هر کسب و کار و تجارت برای موفقیت، یافتن جایگاهی درخور در ذهن مخاطبان خود اعم از مشتریان و شرکای تجاری است، چرا که صاحبان سرمایه و ارباب رجوع فعالیت های با ریسک بالا رادر مناسبات اقتصادی نپذیرفته و محتاطانه عمل می کنند. در نتیجه بطور کلی کامیابی درفعالیت های مالی در گرو جلب اعتماد مخاطب و جلب اعتماد مخاطب مشروط بر معرفی صحیح توانایی های خود و تبلیغات بجا است. با توجه به محدودیت زمان و مشغله های دنیای مدرن و همچنین کثرت رغبا صاحبان کسب و کار فرصت اندکی محدود به یک جمله(شعارتجاری یا اسلوگان) و یک لوگو و هویت بصری برای معرفی خود به سایرین دارند. لذا طراحی لوگو و آرم و هویت بصری منحصر به فرد را می توان عنصری لازم و البته نه کافی برای معرفی و رونق کسب و کار دانست.

لوگو

نماد، نمایه، نشان، لوگو یا آرم هر تجارتی یک برند شناسنامه و ابزار شناخت آن مارک در ذهن مخاطبان از طریق مشاهده تلقی می شود که باید در کوتاهترین زمان ممکن بیشترین مفهوم و تاثیرگذاری را داشته باشد. لذا طراحی حرفه ای لوگوی یک ترید مارک به منزله ی موفقیت آن برند در معرفی صحیح خود ازطریق تصویر است. در پی پیشرفت روزافزون سطح ارتباطات و سبک تبلیغات، داشتن لوگویی حرفه ای برای معرفی هر چه بهتر خود اهمیتی بیش از پیش یافته که این نکته موکد ضرورت واگذاری امر طراحی لوگو به کارشناسان و متخصصان در این زمینه است. تیم طراحی لوگو بزرگ سایت متشکل از گرافیست های خلاق در زمینه تخصصی طراحی آرم و لوگو در تلاش است تا با ارائه خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر کشور رضایت هر چه بیشتر مشتریان را به دست آورد.

شخصیت دهی به نشان تجاری

برخی از کمپانی ها برای برقراری ارتباط شهودی عمیق تر و قوی تر با مشتریان خود علاوه بر طراحی لوگو و آرم از سایر عوامل من جمله کارکتر یا شخصیت خاص معرف خود نیز استفاده می کنند.کارکترها اغلب حالتی کارتونی داشته و در طراحی آنها از عناصر مرتبط با حیطه ی فعالیت برندشان استفاده می شود. از کارکتر یک برند می توان در منو ها، وبسایت، تبلیغات انیمیشنی و حتی ساخت عروسک و ابزار دکوری نیز استفاده نمود. طراحی یک کارکتر کارآمد نیازمند تخصص و تجربه کاری قابل قبول می باشد چرا که یک کارکتر مناسب باید بصورتی طراحی شود که قابلیت ایجاد ارتباط احساسی را با مخاطب خود داشته باشد. همچنین از دیگر مواردی که یک کسب و کار و برند حرفه ای برای به دست آوردن هویت بصری قوی نیازمند آن است می توان به ست اداری و کاتالوگ اشاره کرد. اگر شما هم برای کسب و کار خود نیازمند یک کارکتر مناسب، وب سایت ، ست اداری، و یا کاتالوگ هستید می توانید به طراحان بزرگ سایت در زمینه دیزاین لوگو اعتماد کنید.

هویت بصری

لوگو، آرم و یا نماد تجاری بخش مهمی از هویت بصری هر برند و کسب و کار به حساب می آید. این اهمیت فارغ از مدت حضور و سابقه برند و کسب کار تاثیر مستقیم بر نحوه معرفی و شناخت مخاطبان دارد.
همین امر و آشنایی و آگاهی صاحبان کسب و کار ها باعث گردیده است تا توجه و اقبال به طراحی لوگو افزایش پیدا کند. در واقع طراحی لوگو، آرم و یا نشان تجاری به فرآیندی گفته می شود که در آن تیم طراحی حرفه ای با توجه به شناخت و تجربه ای که از بازار هدف و مخاطبان یک کسب و کار یا برند دارد لوگویی منحصر به فرد و گویا و استاندارد و در عین حال برخوردار از زیبایی بصری را طراحی می کند.

بی همتایی

گاهی منحصر به فرد بود نشان، لوگو یا هویت بصری در طراحی لوگو و نشان تجاری و ایجاد هویت بصری مورد بی توجهی صاحبان برند و کسب کار ها واقع می شود. استفاده از طرح های مشابه و حتی کپی کردن از یک لوگو (چه بین المللی و چه داخلی) بسیار نامطلوب بوده و در بلند مدت می توان هویت بصری را در نظر مخاطب بی ارزش و بی اعتبار نماید. آگاهی به همین مهم باعث گردیده است که در گروه طراحی بزرگ سایت به همراه تلاش برای ایجاد لوگوهای زیبا و همچنین استاندارد، به منحصر به فرد بودن طرح ها توجه شود.

به صفحه نمونه کار ما مراجعه نمایید و این موضوع را بررسی کنید!