درباره ما

بزرگ سایت یک تیم از افراد توانمند و با سابقه در طراحی وب سایت، مدیریت محتوا و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است، عمده خدمات بزرگ سایت نیز بر همین اساس در نظر گرفته شدند. بنابراین خدمات طراحی از لوگو و تصاویر گرافیکی گرفته تا تامین محتوای وبسایت توسط تیم بزرگ سایت انجام میشود. همچنین پس از طراحی و راه اندازی وب سایت بهینه سازی و تامین محتوا به عنوان خوراک موتورهای جستجو نیز به عنوان خدماتی توسط بزگر سایت ارائه میشود.
در بسیاری موارد مشتری نمیتواند خدمات مناسب خود را انتخاب کند و اطلاعات زیاد تنها موجب سردرگمی مشتری میشود. در چنین مواردی ممکن است مشتری چندین سرویس مختلف از خدمات دهنده دریافت کند اما به خواسته خود نرسد. بهتر از برای جلوگیری از هزینه های اضافه و رسیدن هر چه سریع تر به خواسته های خود ، بزرگ سایت با مشاوره به مشتریان پیش از هر نوع هزینه به آنها در این زمینه کمک میکند.
بنیان اولیه بزرگ سایت در سال 1380 با طراحی چند وب سایت کوچک و یک سرویس میزبانی اشتراکی شکل گرفت، به مرور با کسب تجربه در طراحی و میزبانی وب از سال 1383 با برند Hyper Register در بازار جهانی اینترنت به عنوان نماینده Directi به ثبت دامنههای جهانی پرداخت و در سال 1385 به سرویسدهی به عنوان تامین کننده و نگهداری کننده سرور برای شرکت های میزبانی پرداخت و از زمستان 1388 با برند Biggest Hosting (بزرگ میزبان) آغاز به سرویس دهی به کاربران نهایی سرویس های میزبانی کرد. در مجموع تا به امروز بزرگ میزبان با 98.75% شبکه برقرار توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.