۱۳۹۵ تیر ۳۰, چهارشنبه

چرا باید وب سایت داشت

امروزه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی فاقد وب سایت هستند و از وب سرویس ها و اپلیکیشن ها برای کسب و کار خود بهره میبرند، همچنین بسیاری از کسب و کارها و شرکت های فیزیکی نیز روشی مشابه دارند، آیا شما برای کسب و کار خود یک وب سایت ندارید؟ اگر جوابتان بله هست پس ادامه این مطلب را مطالعه کنید.
زمان زیادی از آن نگذشته که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ..... شروع به معرفی خود نمایند.
در دوران ارتباطات، افراد و شرکت ها در اینترنت برای کسب اطلاعات در حال جستجو هستند. به نظر شما چرا مردم از یک وب سایت بازدید می کنید؟  در درجه اول برای پیدا کردن اطلاعات. و اگر شما در دنیای کسب و کار هستید، اطلاعات حیاتی هستند. استفاده از وب سرویس ها و اپلیکیشن ها تا حدودی این نیاز را رفع میکند، اما این محتوا معمولا کافی نیست، همواره اپلیکیشن ها محدودیت هایی دارند و شما نیاز به یک وب سایت برای مشتریان خود دارید. آنها بدانند شما چه کارهایی میتوانید برایشان انجام دهید.

شخصیت حرفه ای
مسلما تاثیرات روانی را نمیتوان نادیده گرفت، شخصیت یک کسب و کار با داشتن وب سایت متمایز می شود، یک وب سایت فعال و پویا به هر کسب و کاری بعد جدیدی از شخصیت حرفه ای را القا میکند. یک شرکت خدماتی بزرگ یا کارخانه تولیدی بدون وبسایت یا با وب سایتی ابتدایی مشخصا نماد یک کسب و کار کهنه و مربوط به گذشته را القا میکند، یک کسب و کار اینترنتی بدون وب سایت یا با وب سایتی فاقد رابط کاربری مناسب نیز یک کسب و کار آماتوری یا کار در وقت فراغت را القا میکند.

کمترین قیمت 
آیا تا به حال کسب و کار خود را از طریق شکل های مختلف مانند رسانه های چاپی، رادیو، تلویزیون یا از طرق دیگر تبلیغ کرده اید؟ این نوع تبلیغات بسیار گران است! سرمایه گذاری در تبلیغات لازم است، اما این نوع تبلیغات بسیار گران است. داشتن یک وب سایت بهترین و ارزانترین راه تبلیغ شما است. بسیاری از نسخه های تبلیغات آنلاین قابل دسترس در اینترنت رایگان هستند. برای یک ارتباط دو سویه موثر همواره شما نیاز به یک وب سایت پاسخگو خواهید داشت.

نقطه کانونی
شما در کسب و کار خود ممکن است از ده ها وب سرویس و اپلیکیشن بهره ببریدف همواره یکی از این اپلیکیشن ها نقطه کانونی ارتباط شما با مشتریان است، بهتر است این نقطه کانونی همان وب سایت خودتان باشد، تا علاوه بر ارتباط موثر با مشتریان قدیم، به بازار های جدیدی راه پیدا کنید. بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد. امروزه برای داشتن یک تجارت موفق باید یک وب سایت کامل و فعال و با ارتباط موثر با وب سرویس ها و اپلیکیشن ها داشت.
به اشتراک بگذارید